Stranger Things (2016)
Stranger Things: Sezon 4 Stranger Things sezon 4, odcinek 7
odcinek Stranger Things (2016)

Rozdział siódmy: Masakra w laboratorium

Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab 1h 38m
8,7 2 479
ocen
8,7 10 1 2479
Stranger Things
powrót do forum s4e7

Najlepszy sezon, trochę się bałem że polecą że to będzie na siłę a tutaj jest piękny twórczy kolorowy majestatyczny idealny pod każdym względem sezon. Nie ma się praktycznie do czego przyczepić może pierwszy odc. Oraz fakt że kilka postaci z grupy Eddiego było nie najlepszych. Ale pozatym istna śmietanka jako fan serii się nie zawiodłem polecam każdemu jest to najlepszy sezon.

ocenił(a) serial na 9
Norbert_Vecna

Zgadzam się. Najlepszy sezon, a przecież poprzednie były świetne! Jak pomyślę, że zbierałam się do obejrzenia tego serialu jak pies do jeża, to aż mi się wierzyć nie chce. :) Zaczęłam go oglądać na krótko przed premierą pierwszego odcinka trzeciego sezonu i gdzieś tak od czwartego odcina pierwszej serii wsiąkłam totalnie. Kapitalny pomysł i równie kapitalne wykonanie i ta konsekwencja gatunkowa - mniam. Wszystko się spina i zapina, a wielowątkowość (i wielowymiarowość) nie tylko nie przeszkadzają, ale urozmaicają i umilają widzowi oglądanie. Myślałam, że nie już nie może być lepiej, ale siódmy odcinek czwartego sezonu mnie zwyczajnie zmiażdżył i wbił w fotel, a to naprawdę nie łatwe. :D Mistrzostwo gatunku i absolutna REWELACJA.

Sylwiaczek666

Dokladnie wielowymiarowość jest tutaj na pięknym poziomie śmieszą mnie momentarze że czerpią z koszmarów z ulicy Wiązów np. Bracia Duffer zrobili najlepsza robotę coś idealnego każdy z sezonów jest cudowny i to jedyne tak dobre uniwersum czerpie z Kinga oraz naprawdę wielu innych hitów a przy tym jest tak oryginalne że całkiem nowe. CUDOWNY SERIAL mam już pomysl na nowy tatuaż aby zapamiętać tak dobrze nakręcony serial i napewno będę wracać bo jeszcze długo nie ujrzymy nic choć w połowie tak dobrego. Dziękuję za piękna odpowiedź i pozdrawiam. Ps. Uważaj na demogorgony ;)

ocenił(a) serial na 9
Norbert_Vecna

Jaki dokładnie motyw tatuażu chciałbyś sobie zrobić bo jestem ciekawy, a może już zrobiłeś bo widzę że komentarz sprzed roku ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones