PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365249}

Niezłomny

Forever Strong
7,6 16 064
oceny
7,6 10 1 16064
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

film

ocenił(a) film na 8

patrzac na wpisy niektorych ktorzy wygaduja ze film jest zalosny itp sami tacy sa albo go nie potrafia zrozumiec. Film dobry , mowi o zyciowych rozterkach sportowcow i to sie tyczy kazdego sportu. Juz sama ocena filmu i liczba glosow swiadczy o poziomie ! dla mnie film godny uwagi 7-8/10 z cala pewnoscia zasluguje ! pozdrawiam

diablo5257

też tak uważam.uwielbiam ten film:)

ocenił(a) film na 8
diablo5257

Podpisuje sie pod tym- bardzo dobry film jedyne co nie rozumiem to ludzie którzy mówią, że ten film jest słaby..... ale o gustach sie nie rozmawia

diablo5257

Chodzi o to że film jest nie realistyczny jakim cudem 14 gra na młynarzu przecież tak się nie da w pierwszej linii młyna mogą grac tylko specjalnie wyszkolenie zawodnicy a nie skrzydłowi przecież w prawdziwym życiu by mu złamali kręgosłup i wiem że tylko ja to zauważam ale sam gram w młynie i to jest dla mnie strasznie denerwujące ale film świetny(sory za brak przecinków).

ocenił(a) film na 10
adrian229

99,9% ludzi tego nie zauważy bo nie zajmuje się rugby zawodowo. Dla nich będzie to rewelacyjny film.
BTW.
Szybciej byś postawił te przecinki, niż napisał zdanie z przeprosinami o ich braku, :)

jack78

Nie odbieraj mi znaku rozpoznawalnego którym jest brak przecinków u mnie.

ocenił(a) film na 8
diablo5257

"SŁUSZNE DECYZJE NIE CZYNIĄ ŻYCIA ŁATWYM, TYLKO ŁATWIEJSZYM.". 8/10 załuguje chociażby na te mądre myśli i przesłanie.
Polecam

ocenił(a) film na 8
andpol

Mocna 8...

ocenił(a) film na 7
diablo5257

Mi się film naprawdę podobał , ale po prostu nienawidzę takich komentarzy jak Twoj "patrzac na wpisy niektorych ktorzy wygaduja ze film jest zalosny itp sami tacy sa albo go nie potrafia zrozumiec." . Tego typu wpisy zawsze mnie denerwują , to że komuś nie podobał się film nie oznacza że go nie rozumie albo że jest żałosny. Najzwyczajniej w świecie mu się film nie podoba , moze lubić inna tematykę filmowa ale po prostu film go nie wciagnąl . Każdy ma inne gusta.

ocenił(a) film na 6
diablo5257

Film na pewno niesie ze sobą ogromne przesłanie pomimo tego amerykańskiego patosu w poczynaniach życiowych głównego bohatera.

Natomiast sposób w jaki rugby zostało w nim przedstawione od strony czysto technicznej woła o pomstę do nieba. Totalnie "z du*y" wzięte tłumaczenie Haki, mecze trwające 60min i motyw, którego NIE JESTEM W STANIE POJĄĆ I KTÓRY KTOŚ MI MOŻE WYJAŚNI - pokazanie zegara z upływającymi sekundami w ostatniej akcji meczu finałowego.

Mocne 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones